نتایج جستجو برای عبارت :

از دلبرِ ما نشان که دارد!؟

از دلبرِ ما نشان که دارد / در خانه مَهی نهان که دارد؟

**أللَّهُمَ عَجِّل لِوَلیکَ أَلفَرَج**

غربت‌ عجیب‌ است‌...
زمانی‌ علی‌ بن‌ موسی‌ را مجبور‌ کردند‌ که‌ از‌ مدینه هجرت‌ کند‌ تا‌ دور‌ از‌ شیعیانش‌ باشد‌،‌ تنها‌ بماند‌،‌ غریب‌ باشد‌‌ و‌...
اما‌ عجیب‌ تر‌ آن‌ که امامی‌ به هجرت مجبور نباشد‌ اما‌ بی مهری‌ شیعیان‌ او‌ را‌ مجبور‌ به‌ غیبت‌ کند تا‌ دور‌ از شیعیانش‌ باشد‌،‌ تنها‌ بماند‌،‌ غریب باشد‌ و‌...
و‌ این‌ اس

برایت قهوه می‌ریزم، تو از من آب میخواهی !

به چَشمت شعر میکارمولیکن خواب میخواهی 

مسیرِ مستقیمی رانشانَت می‌دهم 
اما پُر از آشفتگی هستی...و
تو پیچ‌ وُ‌ تاب میخواهی !!؟

(در ادامه شاعر دیگری میفرماید :
دلبرِ لجبازِ تو کاری به دستت داد و رفت
زشت بود اما به زیبایی شکستت داد و رفت :))

#علیرضا_آذر

دلبرِ زمستانیِ من!این فصل را برای ماندن ترجیح بده،می خواهم دی را کنجِ دنج ترین کافه برایت عاشقانه های شاملو را زمزمه کنم!می خواهم شب های سردِ دی را برایت آغوشانه گرم تر رقم بزنممی خواهم بهمن را کنجِ پنجره ی اتاقمان،برایت چای با عطرِ هل و دارچین دم کنم و بابوسه ای یک فنجان عشقِ گرم مهمانت کنم!می خواهم روز های برفیِ بهمن،خیابان ها جز ردِ پای منو تو اثرِ دیگری خلق نکنند!اما می خواهم اسفند را در آرام و خلوت ترین کلبه ی چوبیِ جنگل،کنارِ آتش،مو

برایت قهوه می‌ریزم، تو از من آب میخواهی !

به چَشمت شعر میکارمولیکن خواب میخواهی 

مسیرِ مستقیمی رانشانَت می‌دهم 
اما پُر از آشفتگی هستی...و
تو پیچ‌ وُ‌ تاب میخواهی !!؟

(در ادامه شاعر دیگری میفرماید :
دلبرِ لجبازِ تو کاری به دستت داد و رفت
زشت بود اما به زیبایی شکستت داد و رفت :))

#علیرضا_آذر

پ.ن.: متاسفانه اون ایمیل مزاحم هنوز پیگیر منه :/ از اپ های دیگه مزاحمت ایجاد میکند . واقعا پشت ماجرا کیه؟؟
متن آهنگ خوش خنده ی من سینا درخشنده
دیدمت ، عشق میانِ قلبِ من دامن گرفت
آسمانم از سرِ خوشنودی باریدن گرفت
چشمهایت غصه را از زندگی من گرفت
از همه عالم دلم تصمیم دل کندن گرفت
دلبرِ خوش خنده ی من ، حرفاتو با خنده بزن
لحن قشنگت رو میخوام
بمون همیشه توو دلم ، نازتو دائم میخرم
ادامه مطلب
نگارِ مامان ! 
امروز از صبح داشتم توی دلم باهات حرف میزدم.آره .... تو دلم قربون صدقه ت میرم،به فکرتم با اینکه هنوز توی بغلم نیستی.با فکرت لبخند میزنم.حتی امروز نتونستم با دیدن اون عروسکِ دلبرِ پشت ویترین،مقاومت کنم.عروسک با چشمای خوشگل و لپ های قرمزش به من خیره شد و گفت من برای نگارم !
لبخند زدم.رفتم داخل فروشگاه و خریدمش.برای تو..

نگارم ..گاهی مثلِ حالا ،،که با همه ی وجودم آرزوی داشتنت را دارم؛از بی رحمی دنیا میترسم و دلم برای معصومیت تو میگیرد

وقتی قرار باشد تردیدها بر خواسته‌ها چیره شوند، دلیل قانع کننده‌ای از درون متولد می‌شود، رشد می‌کند و احساسات جدیدی را تولید می‌کند. احساسات آدمی حتی در باب یک مسئله دائماً در تغییر و تکامل‌اند؛ طوری‌که امروز احساسی داری که وجودش منقلبت می‌کند، اما ماه‌ها بعد با آن احساس بیگانگی می‌کنی. برای من شعرها شواهد مکتوب این ادعا هستند. شعری که همین چندوقت قبل با عشق و اشتیاق آن را زمزمه می‌کردم، امروز انگار مال من نیست. اصلاً آن را به جا نمی
گمانم یک سال پیش بود. صورتم را توی آینه تماشا می‌کردم. موهای زبرم کمی بلند شده بود. با کمک آینه‌ی کوچک، نیمرخ خود را در آینه‌ی نیمه‌قدی تماشا کردم. برایم جذاب بود. صورتم شبیه پسرهای نوجوان شده بود که یکی در میان ریش دارند! موهای زبری که دستمایه‌ی تمسخر دیگران بود برایم دوست‌داشتنی شده بودند و چه چیزی قشنگ‌تر از این؟!
چهارشنبه بود. تاکسی آنلاین گرفتم. طبق معمول وقت نکرده بودم بند کفشم را ببندم و این کار را داخل ماشین انجام دادم. سرم را گرفتم
راشید مادرنه، رئیس پارلمان بروکسل به ماهی نور اوزدمیر عضو سابق پارلمان بروکسل نشان پادشاه لئوپولد بلژیک را اعطا کرد.
اوزدمیر پس از دریافت این نشان در گفت‌وگو با خبرگزاری آناتولی گفت: امروز یک روز زیبا برای من است. امروز به نوعی تجلیل از 10 سال کار من در پارلمان بروکسل است.
وی افزود: به من نشان پادشاه لئوپولد اعطا شد. من مفتخر هستم و از طرف همه کسانی که از من حمایت کرده اند این نشان را دریافت می کنم.
این نشان به اوزدمیر از طرف فیلیپ پادشاه بلژیک
پس از رونمایی مدل مفهومی و برقی i4، بی‌ام‌و لوگوی خود را با تغییراتی نسبت به قبل، معرفی کرد. نشان تجاری جدید، حالتی تخت و دوبعدی و فاقد نوار سیاه‌رنگ خواهد داشت.
بنر ::‌ مهمان شوطی سال‌های اخیر، بسیاری از شرکت‌های تجاری بزرگ دنیا، مثل اپل و گوگل نیز لوگوی خود را از حالت سه‌بعدی به نمای تخت و دو‌بعدی تغییر داده‌اند. این اتفاق، سال گذشته برای فولکس‌واگن نیز رخ داد.
نشان تجاری بی ام و تغییر کرد
نشان تجاری بی‌ام‌و با حذف دایره‌ی سیاه‌رنگ،
آنطوری که به بنده گزارش کردند و با آنچه خودمان مشاهده کردیم در تلویزیون یا بیرون از تلویزیون، نشان میداد که امسال جلسات محرم بحمدالله خیلی پُررونق بود/ با این همه تبلیغاتی که دارد علیه مقدّسات انجام میگیرد، میبینید که وقتی محرّم فرا میرسد، امواج عظیم مردمی به سمت خیمه حسین بن علی (ع) حرکت میکنند؛ جوانها، همانهایی که آماج حملات دشمنند هم بیشترند. این نشان دهنده این است که ملّت ما در زیر خیمه حسین بن علی (ع) یک راهی را دارد ادامه میدهد.
«نشان ولایت»، نشان عالی است که از سوی «کمیته عالی اهدای نشان مؤسسه تحقیقات و نشر معارف اهل البیت(ع)» به محققان، ادیبان و هنرمندان متعهد در حوزه ولایت اهداء می گردد.اینک کنگره بازخوانی ابعاد شخصیتی امیرالمؤمنین امام علی(ع) به مناسبت چهاردهمین قرن شهادت امام علی(ع) با هدف «تبیین سیره و خصائص امام علی بن ابیطالب(ع)» به منظور حمایت از آثار ارزشمند علمی، دینی، فرهنگی و هنری، با محوریت مؤلفه های فرهنگ علوی اسلامی این نشان را اعطا می نماید. بر ما «
در جریان قطعی اینترنت در هفته گذشته، نت بلاکس به عنوان مرجعی برای نشان دادن وضعیت اینترنت کشور معرفی شد. اما آنچه که اکنون مشخص شده نشان می‌دهد که نت بلاکس نیز نمیتواند امار دقیق کسانی که به اینترنت جهانی متصل هستند را به درستی نشان دهد.
ادامه مطلب
اینک نشان شیعه دراربعین زیارت/غوغای کربلاشدبرمسلمین سعادت/نام حسین وزینب سرفصل انتظار است/بانگ ظهوردارد برماهمه ولایت/دراربعین مولابنگر شکوه دین را/عزت به مارسیده درگلشن شهادت/دشمن شکست خورده ازوحدت وبصیرت/یادحسین دارد برشیعیان عنایت/پای پیاده رفته زائر به عشق زینب/راضی ازاین محبت بسیارشدامامت/اشکی چکیده دارد شیعه برای مولا/اندر عزای آقا مهدی دهد رضایت/شد اربعین فراهم بهرظهورمهدی/برپا کندبه عالم اوزمزم عدالت/
1-خوددار :اگر شخصی دستهایش را پشت کمر خود قفل کرد این امر نشان میدهد که وی خود را بشدت کنترل کرده است .در این حالت او سعی دارد خشم یا احساس ناامیدی را از خود دور کنداین فرد نشان میدهد که که از اعتماد به نفس بسیار بالایی برخوردار است و میتواند در حالات مختلف بر خشم یا ناامیدی خود غلبه کند در این حالت بهتر است با این فرد به آرامی ارتباط برقرار کرد
2-تدافعی:اگر شخص انگشتان دستها به بازو گره خورده باشد این حالت نشان دهنده حالت تدافعی در برابر حمله غی
بعد سرما بهار می آید
لطف پروردگار می آید
بی قراری؟ قرار می آید
به سر این انتظار می آید
جام اعلاتری دهید امشب
باده ی کوثری دهید امشب
مژده بر عسکری دهید امشب
دلبرِ گل عذار می آید
عید موعودِ نیمه ی شعبان
روز مسعودِ نیمه ی شعبان
برکت و جودِ نیمه ی شعبان
ناجی روزگار می آید
پسر نرجس، آفتاب زمین
بهجت و شور هر دل غمگین
آرزوی تمام صدیقین
نور لیل و نهار می آید
مهر جانانِ خود نگه دارید
در دل، ایمان خود نگه دارید
عهد و پیمان خود نگه دارید
مرد باشیم، یار می
 تغییرات قلب زنان پس از یائسگی شناخته شده است، اما یک مطالعه جدید دانشگاه گوئلف اولین بار است که تغییرات پنهان را که در دوران قبل از یائسگی، مرحله پیش از شروع یائسگی (پریمنوپوز) اتفاق می افتد را نشان می دهد.این تغییرات اندک و کم، پیامدهای بالقوه ای برای محافظت از قلب زنان با معرفی استفاده از درمان جایگزینی هورمون زودهنگام دارد.
ادامه مطلب
نظریه هاى نژادى با هدف نشان دادن برترى یک نژاد بر سایر نژادها مطرح شده است بر اساس این نظریات نژاد پرستان بر این باورند که خصوصیات ذاتى و ارثى، به لحاظ بیولوژیکى تعیین کننده رفتار انسان ها هستند. نظریه نژادپرستى تأکید بر این امر دارد که تبار انسان ها نشان دهنده هویت ملى- نژادى آنهاست.
ادامه مطلب
کسی چه می‌داند؟ شاید بیست و یک‌ سالگی تحویل چندین رویا باشد!
 شاید قرار است ناقوس رسیدن‌ها بعد از این همه نرسیدن به صدا در بیاید، شاید ساعت شنی این‌بار بخواهد ساعت‌های ۲۱ سالگی را بشمارد برای بلند شدن‌ها، رسیدن‌ها، وصله زدن‌ها یا حتی از نو شروع کردن‌ها...
کسی چه میداند؟ شاید بیست و یک سالگی قرار است تحویل چندین رویا باشد ... [امیدوار چنانم که کار بسته برآید...]
+ اولین کسایی که تولدم رو تبریک گفتن رفقای بلاگر بودن، چی بگم الان؟ تو دلِ زمستو
نمی دانم واقعا فاز این خواهر کوچکتر های وسواسی چیه، که از آدم انتظار دارن کمد شریکیمونو عین دسته گل بکنه.
درحالیکه همون آدم مورد نظر، تصور میکنه روزی که تخت خودشو عین دسته گل کرده، رهبر نشان استقلال رو شخصا بهش اهدا می کنه :)
‹‹..کسانی که ادعا می‌کنند اخلاق‌مدار یا دین‌مدارند، میزان حساسیّتی که از خود در برابر نقض این ارزش‌ها نشان می‌دهند باید با میزان اهمّیّت ارزش نقض شده متناسب باشد. یعنی اگر در برابر نقض یک ارزش درجه چندم از خود واکنش شدیدی نشان دهند، امّا در برابر نقض یک ارزش درجه اول سکوت کنند و هیچ واکنشی از خود نشان ندهند، این نشان می‌دهد که انگیزه آنان در دفاع از ارزش‌های اخلاقی یا دینی انگیزه‌ای سیاسی یا اقتصادی است، نه انگیزه‌ای دینی یا اخلاقی. ه
خلال سال های اخیر، بسیاری از شرکت های تجاری بزرگ دنیا، مثل اپل و گوگل نیز لوگوی خود را از حالت سه گانه بعدی به نمای تخت و دو مربوط باینده تبدیل داده اند. این اتفاق، سال گذشته برای فولکس واگن نیز رخساره داد.نشان تجاری بی ام و با حذف سازمان ی سیاه رنگ، نوار سفید و سطر روشن BMW در اطراف خواهد داشت. مطابق انتظار، خطوط صلیبی و تقسیمات چهارگانه اداره ی میانی به فام های آبی و سفید، پابرجا خواهند وجود. با این ترفند، فضای بین سازمان ی میانی و بیرونی که حر
خدایا عاشق می کنی... 
بسرعت مثال نقص نشان می دهی... 
که باید فارغ کنی...

دقیقا چرا؟؟؟ حال می کنی حال مارو می گیری؟؟؟ می خوای تربیتمون کنی؟؟؟
یا چی؟؟؟ احتمالا می خواهی حال مارو بگیری؟؟؟ 
خواهشا دلیلش را هم نشان بده...
مرسی... 
منتظرم... 
ره‌نشان هم ماجرایی شده، 
انبوهی از دغدغه سرمان خراب کرده و گوشه‌ای نشسته و با اعوان و انصار رسانه‌چی‌اش، به ریش نداشته چند دانشجوی فنی احتمالا از همه جا بیخبر می‌خندد.
واضح است که ابرقدرتِ ابرکمال‌خواه شریف، آنگونه بزرگمان نکرده_که شاید اصلا بزرگ نکرده_ که ساکت بنشینیم و بگذاریم حریف‌های قدر در زمین قمار مراحل بالاتر و وصل شدن به فلانک و بهمانک بتازند!
بعد از ریسمان الهی، به هر ریسمانی چنگ می‌زنیم تا ردپای مورچه‌ای جلو بیفتیم و به آن
دانلود آهنگ رضا ملک زاده به نام دلبر بی نشان
دانلود آهنگ رضا ملک زاده دلبر بی نشان
رضا ملک زاده به نام دلبر بی نشان
Reza Malekzadeh - Delbare Bi Neshan
دانلود آهنگ رضا ملک زاده به نام چشمان وحشی
دانلود آهنگ رضا ملک زاده به نام با من چه کردی
دانلود آهنگ رضا ملک زاده به نام آتش پاره
دانلود آهنگ رضا ملک زاده به نام گریه کردم
دانلود آهنگ رضا ملک زاده به نام دلم رفت
دانلود آهنگ رضا ملک زاده به نام عشق خیالی
دانلود آهنگ رضا ملک زاده به نام عجب دلی
دانلود آهنگ رضا ملک
گذاشتن پست به صورت روزانه باعث می‌شود شما در کانون توجه مخاطبتان بمانید. در حقیقت شما به کاربرانتان نشان می‌دهید که کسب و کار شما فعال و زنده است و شانس اینکه فالوورهای شما به پستتان واکنش نشان بدهند بیشتر می‌شود. علاوه بر این لایک و کامنت فالوورهای شما به فالووهای شما هم نشان داده خواهد شد و همین چرخه باعث می‌شود شما بیشتر دیده شوید.
همچنین پست گذاشتن در ساعات مختلف را امتحان کنید و نتیجه را بررسی کنید. شما باید مخاطب خود و نیازها و رفتار
متن آهنگ خط و نشان آرون افشار
بی من نتوانی این خط و نشان لبریزم از عشق آرامش جانباران ببارد عجب حال خوشی شاید ندانی ولی باعثشیبی من نتوانی این خط و نشان لبریزم از عشق آرامش جانباران ببارد عجب حال خوشی شاید ندانی ولی باعثشیدر دل من افتاده عشقت زمینگیر شدم سر تو با قسمت با تقدیر درگیر شدم
بزودی
ادامه مطلب

دانلود آهنگ خط و نشان آرون افشار + متن آهنگ خط و نشان هم اکنون در رسانه مدی موزیک
دانلود آهنگ جدید آرون افشار به نام خط و نشان
Aron Afshar  – Khato Neshan
اینستا گرام هنرمند 
اینستاگرام مدی موزیک
آرون افشار خط و نشان
ترانه : امیرحسام افشار
آهنگ : آرون افشار
تنظیم : معین راهبر
بخشی از متن آهنگ آرون افشار خط و نشان
بی من نتوانی این خط و نشان
لبریزم از عشق آرامش جان
باران ببارد عجب حال خوشی
شاید ندانی ولی باعثشی
بی من نتوانی این خط و نشان
لبریزم از عشق
متن آهنگ خط و نشان آرون افشار
بی من نتوانی این خط و نشان لبریزم از عشق آرامش جانباران ببارد عجب حال خوشی شاید ندانی ولی باعثشیبی من نتوانی این خط و نشان لبریزم از عشق آرامش جانباران ببارد عجب حال خوشی شاید ندانی ولی باعثشیدر دل من افتاده عشقت زمینگیر شدم سر تو با قسمت با تقدیر درگیر شدم
بزودی
ادامه مطلب
سلام
سلامی به لطافت گلبرگ گل یاس و زیبایی دل‌های پر احساس
آمده‌ام باز که در کنار هم حالی عالی را بسازیم و جهان را از نگاهی دیگر بنگریم و برای رشد حال خویش قدمی برداریم.
پس می‌گویم: بسم الله الرحمن الرحیم

نامش را نهاده‌ام نشانِ راه، نشان‌ِ راه دفتر یادداشت قلم‌نوشت های من خواهد بود. منی که از سن 16 سالگی نوشتن را به‌طور رسمی آغاز کردم و مجله آینده‌سازان اولین مأمن نگارش متن‌های من بود. سپس پا در وادی مهندسی نهادم و سالها اندیشه ام را با م
امروز یه اتفاق بد افتاد.خونه همسایمون اتیش گرفته بود. خدارو شکر ماموران اتش نشانی زود اومدن و
اتیش رو خاموش کردند. اگه نمی اومدن یا دیر می اومدن، خونه همسایه مون در اتیش سوخته یود.
بچه ها، پدرها و مادر ها، خدا خیلی کار اتش نشان ها رو دوست داره و به خاطر این کار خوبشون همه

گناهاشون رو می بخشه. البته این پاداش فقط مخصوص اتش نشان ها نیست. هرکسی که اتشی رو
خاموش کنه یا خطری رو از مردم دور کنه، خدا همه خطاهاشو می بخشه
امام علی هم در این رابطه فرمودند:
▪️عباس من! دست‌هایت کو؟!
▫️به شوق دیدار شما، دست و پا گم کرده‌ام.
▪️سرت!؟ چه به روز سرت آمده عباس؟
▫️سر را چه منزلت پیش پای عشق شما؟!
▪️بگذار این تیغ‌ها و تیرها را از تن و بدنت بیرون بکشم.
▫️این‌ها نشان‌های عشق شماست بر پیکر من. عمری چشم انتظار دریافت این نشان‌ها بوده‌ام...
✔️ برشی از کتاب #سقای_آب_و_ادب "
عاشورای حسینی تسلیت باد."

نصفِ فروردین هم گذشت و قرنطینه و کرونا همچنان ادامه داره. من و دوستَم کلافه شدیم. فقط 11 فروردین با ماسک و دستکش رفتم فروشگاه و من خریدهایی داشتَم. تویِ این مدت بالاخره نشستم فیلم دیدم. Five feet apart رو که دوستش داشتم و A man called ove هم که مثلِ کتابش دوست داشتنی بود اما کتابش بیشتر ! 13 به دَر توی خونه جوجه زدیم. من چایی رو تویِ آفتاب خوردم و عصر هم پشتِ دیوارِ خونه که فضایِ سبز داره گذشت. یک نقاشی آبرنگ کشیدم که وقتی استاد ایراد هاشو گفت فهمیدم چقدر حواس پ
احساس ایمنی (Feeling of security) عبارت است از: احساس آزادی نسبی از خطر. این احساس وضع خوشایندی را ایجاد می کند و فرد در آن دارای آرامش جسمی و روحی است. احساس ایمنی از جمله احساسات و عواطف زیربنایی و حیاتی برای تأمین بهداشت روانی است. افراد ناایمن نامتعادلند و همواره احساس عدم امنیت، ترس و خطر از بیرون و درون خود دارند و نمی توانند انسان سالم باشند. آلپورت وقتی انسان سالم بالغ (mature) را معرفی می کند، یکی از شاخصه ها و ویژگی های اصلی او را داشتن احساس ایمن
۷ علامتی که نشان می دهد سردرد شما خطرناک است
۱٫ سردرد شدید و انفجاری: سردرد تاندر کلپ Thunderclap
سردرد Thunderclap یا به اختصار TC سردردی شدید و انفجاری با شروع ناگهانی است که در کمتر از یک دقیقه به حداکثر شدت می رسد. به گفته موروکو Morocco ، اگر سردردتان ناگهانی شروع می شود درست مثل این که یک نفر کلید برق را بزند یا با چکش به شما ضربه بزند باید آن را جدی بگیرید.
ممکن است نشان دهنده خونریزی سوباراکونوئید subarachnoid hemorrhage یا به اختصار SAH باشد که دلیلش خونریزی مغ
کلسترول خون : تحقیقات نشان داده که مصرف اسفرزه به دلیل مقادیر بالای فیبر محلول می تواند به کاهش کلسترول خون بالا کمک کند.
یک
مطالعه نشان می دهد که مصرف روزانه اسفرزه به مدت شش هفته یک راه موثر
برای کاهش کلسترول خون بالا در افرادی که چاق و یا دارای اضافه وزن هستند،
می باشد.
فشار خون : مطالعات متعدد نشان داده است
که فیبر موجود در اسفرزه با کاهش فشار خون بالا و تقویت عضلات قلب، خطر
ابتلا به بیماری های قلبی و عروقی را کاهش می دهد.
اگه دوست دارید آهنگ جذاب و شنیدنی سینا سرلک عزیز را بشنوید با ما همراه باشید ٬ شما را شگفت زده میکنیم 
دانلود آهنگ جدید سینا سرلک یار منی
 سینا سرلک و یک آهنگ فوق العاده دیگر در سایت دی موزیک ٬ هم اکنون با کیفیت اصلی آهنگ یار منی را آنلاین گوش کنید و در نهایت با کیفت عالی دانلود کنید.
شعر : سینا سرلک ، اشکان حیدری  ترانه سرا : سینا سرلک و اشکان حیدری
Download Best Song • Sina Sarlak • Called •   Yare Mani • Text & The Best Quality In DayMusic

متن آهنگ یار منی سینا سرلک
دل ب
مقاومت جسم هادی دو سری است که در مقابل عبور جریان الکتریکی از خود مقاومت نشان میدهد و ولتاژ دو سر آن متناسب با جریان عبوری از آن میباشد.در واقع هر هادی الکتریکی از خود در مقابل عبور جریان الکتریکی مقاومت نشان میدهد که بسته به میزان این مقاومت جریان عبوری از آن هادی محدود میشود البته پارامترهای دیگری مانند طول هادی و میزان سطح مقطع آن نیز در مقدار عبور جریان موثر میباشد واحد اندازه گیری مقاومت اهم است. در الکترونیک مقاومت را با حرف R (ابتدای ک
شخصی به رستورانی رفت اول سفارش سوپ داد بعدا تقاضای بستنی کرد این عمل را چندین بار انجام داد موقع دادن صورت حساب گارسون به او گفت : بفرمایید آقای آتش نشان ، در صورتی که خطاب گارسون صحیح باشد معلوم کنید گارسون چگونه فهمیده مشتری آتش نشان است؟؟؟
باسم رب الجمیل
 ملّت ایران نشان داد که از خطّ مجاهدتِ شجاعانه دفاع میکند، ملّت ایران نشان داد که به نمادهای مقاومت عشق می‌ورزد، ملّت ایران نشان داد که طرف‌دار مقاومت است، طرف‌دار تسلیم نیست. آن کسانی که سعی میکنند چیز دیگری را از ملّت بزرگ ما به مردم و به افکار بیگانگان یا افکار عمومیِ داخل نشان بدهند، با صدق و صفا با مردم رفتار نمیکنند؛ ملّت این است، ملّت طرف‌دار ایستادگی است، طرف‌دار مقاومت است، ملّت طرف‌دار ایستادگی در مقابل زورگوی
آهنگ پیشواز ایرانسل و همراه اول آرون افشار
امروز در وبلاگ بیز موزیک، برای شما دوستان گرامی مجموعه کامل کدهای آهنگ پیشواز ایرانسل و همراه اول خواننده محبوب و خوش صدای ایرانی ( آرون افشار ) را گردآوری کرده ایم.
امیدواریم موردپسند شما عزیزان قرار بگیرد.
کدهای آهنگ پیشواز ایرانسل
آهنگ جانم باش : ۳۳۱۱۴۵۰۸
جانم باش نوشدارو بعد مرگ فایده نداره
---
آهنگ خط و نشان (۱) : ۳۳۱۱۴۵۶۲
آهنگ خط و نشان (۲) : ۳۳۱۱۴۵۶۳
آهنگ خط و نشان (۳) : ۳۳۱۱۴۵۶۴
بی من نتوانی این خط
اینستا را باز می‌کنم. دور عکس پروفایل دوست‌پسر سابقم نوار سبز است که نشان می‌دهد محتوایی را مخصوص Close Friends به اشتراک گذاشته. دور عکس کراش سابقم صورتی و نارنجی‌ست که نشان می‌دهد محتوایی را به صورت عمومی به اشتراک گذاشته. به نظر شما اول سراغ کدام می‌روم؟ بله، قطعا کراش سابقم!

آرون افشار خط و نشان
دانلود آهنگ جدید آرون افشار به نام خط و نشان
Aron Afshar - Khato Neshan
ترانه : امیر حسام افشار ؛ ملودی : آرون افشار
+ متن ترانه خط و نشان از آرون افشار
بی من نتوانی این خط و نشان / لبریزم از عشق آرامش جان
باران ببارد عجب حال خوشی / شاید ندانی ولی باعثشی

ادامه مطلب
اوایل دهه هفتاد، در دوارن دانشجویی، قصد داشتم اتاقی را اجاره کنم ، به بنگاه معاملاتی مراجعه کردم ، خواسته ی خودم را به بنگاهی گفتم و ایشان در جوابم گفت چند مورد را برای شما داریم که می توانم نشان بدهم اما "حق القدم" دارد! عرض کردم یعنی چه ؟! و ایشان گفتند که اگر خانه هایی را نشان دادم و حتی مورد پسند شما هم واقع نشد باید مبلغی را به عنوان حق القدم پرداخت کنید!
این روزها در فضای مجازی مطلبی به عنوان حق القدم ائمه جماعت در دوران کرونایی، مطرح شده ا
به نقل از پارالل‌استیت، پژوهش جدیدی که در "دانشگاه صنعتی گراتس"(TU Graz) اتریش انجام شده، نشان می‌دهد که سیب علاوه بر فیبر اضافی، فلاونوئیدها و طعم خوب، باکتری‌هایی دارد که ۱۰ برابر بیشتر از باکتری‌های موجود در میوه‌های دیگر هستند. مفید یا مضر بودن این باکتری‌ها، بستگی به محیطی دارد که سیب در آن پرورش می‌یابد.
این پژوهش جدید نشان می‌دهد سیب‌های ارگانیک، سکونت‌گاه انواع بیشتری از باکتری‌ها هستند و همین موضوع موجب می‌شود که این سیب‌ها س
 یک شرکت کره ای ترازوی هوشمندی ساخته که بدون در نظر گرفتن افزایش یا کاهش وزن پیام های تشویق آمیز  به فرد ارائه می دهد. 

این ترازو در نمایشگاه CES ۲۰۲۰ رونمایی شده و شبیه یک ابر است و وزن فرد را به طور دیجیتالی نشان می دهد. در این ترازو همراه وزن، یک پیام تشویق آمیز نیز برای کاهش وزن نشان داده می شود.

این ترازوی هوشمند به یک اپلیکیشن موبایل متصل می شود و پس از آنکه فرد وزن خود را اندازه گرفت، اپلیکیشن جملات تشویقی به کاربر نشان می دهد. مثلا پس ا

فروشگاه بزرگ اینترنتی نشان یاب بزودی فعالیت خود را آغاز خواهد نمود و با دسترسی کاربران خود به هزاران نوع کالا، امکان خریدی لذت بخش با نازلترین و رقابتی ترین قیمتها را فراهم خواهد ساخت و سعی در ایجاد یک تجربه خوب از خرید اینترنتی برای کاربران و مشتریان خود دارد. در این فروشگاه سعی گردیده تمام مزیت های ممکن شامل خرید با بهترین قیمت ممکن، دسترسی به تنوع کاملی از محصولات، تحویل سریع و بموقع، خدمات قبل و پس از فروش و ... برای مشتریان فراهم گردد

نشان‌واره یا لوگو، عنصری گرافیکی از علائم یا برچسب‌ها است به ‌طوری که با سبک حروف یا قلم خاصی تنظیم شده یا به صورت ویژه اما خوانایی چیده شده‌است . شکل، رنگ، سبک حروف و… باید مشخصاً از دیگرعلایم مشابه متفاوت باشد . نشان‌واره یا لوگو طرح ملموسی برای نمایاندن خدمات، محصولات و کالای مورد نظر است.  همچنین خصوصیات سازمان ها و نهادها و … را شرح می‌دهد .
آزمایش اشترن-گرلاخ' آزمایشی در فیزیک است که نشان‌دهنده انحراف کوانتومی ذرات در میدان مغناطیسی است. این آزمایش به خوبی اصول پایه‌ای مکانیک کوانتومی را نشان می‌دهد. این آزمایش نشان می‌دهد که الکترون‌ها ذاتاً ویژگی‌های کوانتومی دارند، و این که چه طور اندازه گیری درمکانیک کوانتومی روی چیزی که اندازه‌اش می‌گیریم تأثیر می‌گذارد. این آزمایش به افتخار اتواشترن و والترگرلاخ نام‌گذاری شده‌است، که این دو برای اولین باراین آزمایش را انج

دلداده ی توأم، رؤیای هر شبی…●♪♫عاشـق نمی شـــدم…●♪♫عاشق شدم، ببین!●♪♫رفتی از کنارم امّا، رفتنت پُر از معمّا… حیف…●♪♫گفتمت از عشق و باور، گفتی از نگاهِ آخر! حیــف…●♪♫راحت از این دل مرو، که جانم میرود●♪♫هر کجا روانه شوم، صدایت می زنم…●♪♫جانِ من رها به سوی تو شد ●♪♫نگاهِ من، اسیرِ موی تو شد!●♪♫دل به دریاها بزن…●♪♫از عشق بگو، زیبای من!●♪♫به هر کجا روی، کنار توأم…●♪♫
جانِ جانانم تویی!●♪♫زیبــا تویی..! رؤیا تویــی..
نشان عقاب سیاه بر روی سپر زرد از سایت ایندکس وار دریافت کنید.
ویکی‌پدیا دانشنامهٔ آزاد
این با نظر می رسد یک عقاب تیره و یک سنت جورج یوونتوس سفید بر روی یک است که در رنگهای واقعی صورت و مانع زمینه فعالیت صورت دولتی روسیه عقاب تیره در.
ادامه مطلب
در این مقاله به تمامی شبهات اسلام ستیزان پاسخی جامع و مفصل خواهیم داد ، این مقاله را به سه بخش تقسیم میکنیم: 1- در بخش اول اسناد تاریخی را نشان میدهیم که در گذشته مردم در سن پایین ازدواج میکردند 2- در بخش دوم دلایل عقلانی را آشکار میکنیم که نشان میدهد ازدواج در سن پایین در گذشته ضرورت داشته است 3 و در بخش آخر نشان میدهیم که اصلا عایشه در هنگام ازدواج 9 سال نداشته است!! با ما باشید تا جامعترین و کاملترین مقاله راجع به سن عایشه را به پیش ببریم .....
ادا
با امروز سه روز از شهادت حاج قاسم سلیمانی می‌گذرد و همه منتظرند که واکنشی نشان داده شود.شواهد امر هم نشان می‌دهد که جناح مذاکره تمایلی به پاسخ جدی ندارد. هم از آمریکا می‌ترسد و هم همیشه تنش‌زدایی کرده تا به خیال خودش اوضاع را بدتر نکند.اضافه کنید به پیشنهاداتی مثل پیشنهاد لغو تحریم در ازای کوتاه آمدن که ظاهرا از طرف قطر مطرح شده است.
ادامه مطلب
در این آموزش که مخصوص دانش آموزان دوره ابتدایی است با "کاربرد علائم در نگارش فارسی" آشنا می شوید.

علائم در زبان و نگارش فارسی تاثیر معنایی یا احساسی خاصی دارد.
به عنوان مثال علامت کاما  که با نشان " ،  " در جملات و گزاره های فارسی دیده می شود، تاثیر معنایی خاصی در مفهوم برداشتی از جمله دارد.
به این جمله با دقت نگاه کنید.
" میثم فرار کرد. "   "میثم ، فرار کرد. " در یک جمله علامت کاما استفاده نشده   و در جمله دیگر از نشان کاما استفاده شده است.
معنای ج
درشب قدری نشان ازیوسف زهرا رسد/مرهمی بردردهای روزعاشورارسد/آسمان دارد ندایی بهرجبریل امین/برهمه افراد عالم تادل صحرارسد/وقت تقدیرالهی بندگان راآمده/درتجلی پرستش رحمت ازیکتا رسد/گریه کن نورولایت میدهد دل راصفا/این خروش عاشقانه تاخودمولارسد/قدر اخلاصت بگیری ازخدامزدو ثواب/زمزم اشک محبین بررخ زیبارسد/دورکن شیطان ودنیا نفس از دلبستگی/تاعطاهای بهشتی ازدل عقبارسد/خویشتن آماده فرما دررکاب رهبری/سوی مهدی وظهورش لشکرآقارسد/
سلام بر شما دوستان عزیز این پاورپوینت نشان دهنده این است که ما بد بخت ترین نیستیم
نشان دهنده این است که ما بد شانس ترین نیستیم
نشان دهنده این است که خود کرده را تدبیر نیست!
                               دریافت پاورپوینت                      
طی سال های اخیر، بسیاری از شریک شدن های تجاری بزرگ دنیا، مشابه اپل و گوگل نیز لوگوی خویشتن را از حالت سه بعدی به نمای اورنگ و دو اینده تغییر داده اند. این اتفاق، سال گذشته برای فولکس واگن نیز رخ داد.نشان تجاری بی ام و با حذف اداره ی سیاه رنگ، نوار سفید و حروف روشن BMW تو پیرامون خواهد داشت. مطابق انتظار، خطوط صلیبی و تقسیمات چهارگانه دایره ی میانی به فام های آبی و سفید، پابرجا خواهند وجود. با این ترفند، فضای بین دایره ی میانی و بیرونی که حروف BMW د
مطالعات جدید نشان داده است که گرم شدن بدن بر اثر ورزش باعث کاهش اشتها می‌شود.به گزارش سلامت نیوز به نقل از ‌ایسنا ‌و ‌به نقل از Science News ، ممکن است برخی تصور کنند که بعد از ورزش اشتها افزایش می‌یابد و به دلیل کالری سوزی بدن نیاز بیشتری به غذا دارد اما تجربه نشان داده است که افراد بعد از ورزش کردن کمتر غذا می خورند.محققان اخیرا دلیل این مساله را دریافته اند. هنگامی که بدن بر اثر ورزش کردن گرم می‌شود و تحت فشار قرار می‌گیرد سلول‌هایی که در مغز
شما‌هرروز‌چند‌بار‌خود‌را‌جلوی‌آینه‌می‌بینی؟!
آینه‌زیبایی‌ها‌وزشتی‌های‌شما‌‌نشان‌میدهد،ولی‌نباید‌به‌خود‌مغرور‌شوی،
آینه‌آن‌روز‌که‌گیری‌بدست
خود‌شکن‌آن‌روز‌مشو‌خود‌پرست
اما‌من‌آینه‌دیگری‌هم‌سراغ‌دارم؟؟؟
وآن‌آینه‌دل‌است،آیا‌خودت‌را‌در‌آینه‌دل‌تماشا‌کرده‌ای؟؟
آن‌آینه‌شیشیه‌ای‌صورت‌ظاهری‌را‌به‌تو‌نشان‌می‌دهد،
واین‌آینه‌دل‌افکار،عقائد،اعمال،خوبی‌ها‌وبدی‌های‌تو!!
آیا‌به‌راست
دانلود آهنگ آرون افشار – خط و نشان
Download New Music Aron Afshar – Khato Neshan

دانلود آهنگ آرون افشار خط و نشان

متن آهنگ آرون افشار با نام خط و نشان

بی من نتوانی این خط و نشان لبریزم از عشق آرامش جان
باران ببارد عجب حال خوشی شاید ندانی ولی باعثشی
در دل من افتاده عشقت زمینگیر شدم سر تو با قسمت با تقدیر درگیر شدم

د

دا

د
• یکی از نکاتی که به شدت در انیمیشن باب اسفنجی به چشم می خورد ترویج نکات جنسی برای بچه های سنین ۳ تا ۵ سال است. باب اسفنجی در شهری زیر دریا زندگی می کند که Bikini bottom نام دارد. لغت Bikini در زبان انگلیسی به معنای مایو (لباس شنا) زنانه است و در اصطلاح به نوعی رابطه س.ک.س.ی گفته می شود که در آن پوشش زن در حد مایو باشد. در تمامی سایتهای س.ک.س.ی قسمتی به نام Bikini وجود دارد. وقتی این لغت در سن کودکی برای شخص یادآور لذت و یک کارتون جذاب باشد در بزرگسالی با دیدن آن
مقاومت جسم هادی دو سری است که در مقابل عبور جریان الکتریکی از خود مقاومت نشان میدهد و ولتاژ دو سر آن متناسب با جریان عبوری از آن میباشد.در واقع هر هادی الکتریکی از خود در مقابل عبور جریان الکتریکی مقاومت نشان میدهد که بسته به میزان این مقاومت جریان عبوری از آن هادی محدود میشود البته پارامترهای دیگری مانند طول هادی و میزان سطح مقطع آن نیز در مقدار عبور جریان موثر میباشد واحد اندازه گیری مقاومت اهم است. در الکترونیک مقاومت را با حرف R (ابتدای ک
متن ترانه ماهور به نام های زنید

های زنید هوی کشید یار بر این خانه شوداین من مغرورو ببین واله و دیوانه شودازقدمش نفس نفس هوای دل تازه شودمژده ز ناز قدمش عشق به اندازه شودهای زنید هوی کشید که رقص جانانه شودآنشه بی نام و نشان همدم پیمانه شودهای زنید هوی کشید که رقص جانانه شودعاشق بی نام و نشان همدم پیمانه شودکام تمام عاشقان عسل شود شکر شودگل بدهید شهر را که غصه بی ثمر شودحال خراب دل ما بر همگان عیان شوداین دل پیر ما دگر جوان شود جوان شودهای زنید

سیاری از پدران و مادران پیشاپیش رویای پیشرفت کودکان خویش را در سر می پرورانند ولی بیش تر بچه ها صرفا از نظر والدین خویش نابغه هستند. با وجود این بعضی بچه ها حقیقتا دارای نبوغ هستند؛ آیا بچه شما هم جز این دسته است؟ دستورالعمل های محدودی هستند که نبوغ و استعداد بچه ها را نشان می‌دهند که در ادامه در مورد آنها صحبت خواهد شد.ویژگی نوزادان باهوشنوزادی که بهره هوشی بالایی دارد قادر است از ماه پنجم تولد خوشحالی، ناراحتی، اضطراب و  را بیش از دیگر ن
باید هوشمندانه توجه کنیم که امکان انجام چیزی را داریم یا نه.
وقتی با کسی هم صحبت می شوید، آیا مخاطب می تواند امکان دروغ گفتن به شما را در شما ببیند یا نه.
باید از تصویری که داریم به دنیا نشان می دهیم آگاه شویم.
مثلا در یک مسابقه فوتبال تیم ها شروع به محک زدن تیم حریف هستند تا ببینند نقاط قوت و ضعف تیم مقابل چیست. اگر تیم مقابل نقطه ضعف نشان دهد آنها از آن استفاده می کنند.

نیو بالانس، (به انگلیسی: New Balance) شرکت تولیدکنندهٔ پوشاک و کفش ورزشی آمریکائی است، این شرکت در سال ۱۹۰۶ با نام «New Balance Arch Support Company» تأسیس شد و در حال حاضر یکی از بزرگترین تولیدکنندگان کفش ورزشی در دنیاست. نیو بالانس از نشان «ساخت آمریکا» حمایت می‌کند و محصولات خود را با این نشان تولید می‌کند همانظور که محصولات تولیدی در اروپا را با نشان «ساخت بریتانیا» عرضه می‌کند. این شرکت به عرضه محصولات گران‌قیمت‌تر از دیگران تمایل دارد و برای جبران ک
نیازی نیست نگران باشید و در شرایط سخت به فکر نقل مکان به جایی بزرگتر باشید. این مطلب تکنیک هایی را معرفی می کند که شما می توانید با استفاده از آنها در یک آپارتمان کوچک احساس راحتی و آرامش داشته باشید. بزرگ نشان دادن خانه کوچک و استفاده از رازهای چیدمان حرفه ای در دکوراسیون داخلی این امکان را به شما می دهد تا از کمترین فضای موجود در خانه ، بیشترین استفاده را ببرید و به خانه خود حس بزرگی و جاداری دهید. 

بزرگ نشان دادن فضای خانه های کوچک یکی از م
روش های جذب پسرها برای ازدواج چیست ؟

1-خودتان را بهتر از آنچه می باشید نشان ندهید :هرگز سعی نکنید خودتان را از آنچه هستید بهتر نشان دهید . اگر به ازدواج با پسری فکر می کنید و همین باعث می شود ناخودآگاه بعضی رفتارهای ساختگی از خود نشان بدهید ، در این مواقع خودتان مچ خودتان را بگیرید و حساب کنید تا کی می توانید به این رفتارهای ساختگی ادامه بدهید . گذشته از این اگر قصد ازدواج با پسری را دارید می بایست او را 20 تا 30 درصد بدتر از چیزی که شناختید تصور
              1. در نقشه ایران محدوده ی استان ها و مراکز خواسته شده را نشان دهید و بنویسید کدام
                   یک در محدوده آب و هوای خزری و کوهستانی هستند .
           الف) شهر کرد        استان  .......             آب و هوا ........

ب) ساری              استان .......              آب و هوا ........

2. در استان اصفهان شهرستان های نایین و فریدونشهر را نشان دهید و بنویسید کدام یک
                دارای رطوبت بیشت
مطالعات اخیر محققان دانشگاه مک‌مستر در کانادا نشان می‌دهد ورزش‌های سنگین، حافظه سالمندان را بهبود می‌بخشد.
به گزارش سلامت نیوز به نقل از ایرنا، آمار مرکز بین المللی آلزایمر نشان می‌دهد اکنون ۴۷ میلیون نفر در سراسر جهان به زوال عقل مبتلا هستند و این تعداد تا سال ۲۰۵۰ میلادی، به ۱۳۱.۵ میلیون نفر به ویژه در کشورهای در حال توسعه می‌رسد. با توجه به افزایش جمعیت مبتلایان به زوال عقل، مطالعات مختفی تاثیر عوامل مختلف در این عارضه را مورد مطالع
بی من نتوانی این خط و نشان / لبریزم از عشق آرامش جان
پخش بزودی – دمو آهنگ اضافه شد

آرون افشار خط و نشان

متن آهنگ خط و نشان از آرون افشار

در دل من افتاده عشقت زمین گیر شدم سر تو با قسمت با تقد
لینکدهی داخلی آسان با افزونه Yoast SEO
افزونه Yoast SEO Premium به بهبود ساختار لینک داخلی شما با ابزار پیشنهاد لینکدهی داخلی کمک می کند. همچنین به شما کمک می کند تا پست های مربوط به لینک را پیدا کنید. زمانی که در حال نوشتن یک پست هستید، می توانید بلافاصله با کشیدن لینک به داخل ویرایشگر به یک پست مرتبط لینک دهید.
این افزونه همچنین شامل گزینه ای برای علامت گذاری مهمترین مقالات شما به عنوان محتواهای بنیادی است که این ابزار پیشنهادی، مقالات بنیادی را در با
لوگو چیست؟
نشان‌واره یا لوگو، عنصری گرافیکی از علائم یا برچسب‌ها است به ‌طوری که با سبک حروف یا قلم خاصی تنظیم شده یا به صورت ویژه اما خوانایی چیده شده‌است . شکل، رنگ، سبک حروف و… باید مشخصاً از دیگرعلایم مشابه متفاوت باشد . نشان‌واره یا لوگو طرح ملموسی برای نمایاندن خدمات، محصولات و کالای مورد نظر است.  همچنین خصوصیات سازمان ها و نهادها و … را شرح می‌دهد .

1-خودتان را بهتر از آنچه می باشید نشان ندهید :هرگز سعی نکنید خودتان را از آنچه هستید بهتر نشان دهید . اگر به ازدواج با پسری فکر می کنید و همین باعث می شود ناخودآگاه بعضی رفتارهای ساختگی از خود نشان بدهید ، در این مواقع خودتان مچ خودتان را بگیرید و حساب کنید تا کی می توانید به این رفتارهای ساختگی ادامه بدهید . گذشته از این اگر قصد ازدواج با پسری را دارید می بایست او را 20 تا 30 درصد بدتر از چیزی که شناختید تصور
 کرفس میوه های کوچک ، بیضوی، بدون بال و به رنگ قهوه ای با خطوط سفید دارد. گل های کرفس کوچک و سفید رنگ اند که به صورت چتری ظاهر شده و بر اثر پرورش زیاد موفق به ایجاد واریته های متعددی از آن می شود.
منشاء اصلی این گیاه، جنوب اروپا است اما امروزه به عنوان سبزی در قسمت های مختلفی از جهان کاشت می شود؛ هم اکنون در ایران نیز در سطح نسبتا وسیعی کشت می شود.
تحقیقات اخیر نشان داده است که خاصیت متفاوت گیاهان به منبع و موقعیت اجزاء شیمیایی تشکیل دهنده آن بست
یک چیزی هم وجود دارد به اسم علم آمار! آمار شامل آماره هاییست که خودشان از طریق فرمول هایی عریض و طویل، آن هم بعد از در نظر گرفتن یک سری پیش فرض ها محاسبه میشوند. مثلا آماره ی همبستگی که ارتباط بین دو یا چند متغیر را نشان میدهد. مثل ارتباط بین اهل شهری بودن و داشتن فلان ویژگی ! تصور کنید این آماره عددی قوی مثل هشت دهم باشد. آیا میتوان نتیجه گرفت بین اهل آن شهر بودن و داشتن ویژگی مذکور ارتباط وجود دارد؟ خیر! ابتدا باید روی همین آماره آزمون معناداری
اگر به دنبال یک مسیریاب کاربردی و جامع برای یافتن بهترین و سریع‌ترین مسیر به مقصد مورد نظر خود هستید، برنامه نقشه و مسیریاب نشان یکی از بهترین گزینه های پیش رویتان خواهد بود. در ادامه این مقاله قصد داریم به بررسی برنامه نقشه و مسیریاب نشان پرداخته و لینک دانلود آن را ارائه کنیم.
ادامه مطلب
بعضی وقتها دوست داری خودت را خوش نشان بدی و کلی زور می زنی
سعی می کنی الکی لبخند بزنی. بیخودی لطیفه بگی. درد داخل خودت را پنهان کنی. ولی مگه این درد لعنتی مخفی می مونه؟ یه جوری خودش را میزنه بیرون و نشون می ده. 
موندم چطوری این درد به اشک تبدیل میشه؟
آدم مثل ظرف پری میشه که از هر قسمتش با یک تکان کوچک می زنه بیرون.

ای روزگار ...

خنده در بهبود روابط انسان بسیار موثر است.

خنده در طولانی نمودن عمر نقش موثر دارد.

خنده فشار خون را تعدیل می‌کند.

خنده سن افراد را کمتر نشان می‌دهد.

خنده زبان مشترک همه جهانیان است.

خنده هیچ هزینه‌ای ندارد.

خنده پیامی زیبا دارد و آن این است: به سوی من بیایید.

خنده ، خنده می‌آورد و مسری است.

خنده در هیچ حیوانی دیده نمی‌شود و مختص آدمی است.
منبع: beytoote.com

طبق اخبار جدید استقلال تا قبل ار بازی با صنعت نفت به مقایسه دو تیم پرداخته که نشان میدهد دو تیم تا پایان هفته نهم چگونه در جدول ماندگار شدند و جایگاه فعلی خودشان را بدست آوردند.
تیم مطبوعاتی باشگاه پوستری چاپ نمودند که معیار دو تیم را نشان میدهد

روشنایی و نورپردازی هر دو از علوم مهم مبحث روشنایی هستند. به صورت معمول و اصولی کلمه روشنایی در جایی کاربرد دارد که هدف دیدن اجسام و برخورد نکردن با اجسام دیگر ملاک می باشد. برای این که این هدف محقق شود علم روشنایی مکان های مشخصی را برای قرار دادن چراغ ها در نظر می گیرد که اصطلاحا به آن جایابی چراغ می گویند. برای مثال: همه می دانیم که جاده ها محتاج روشنایی مخصوصی هستند. این روشنایی در شب اهمیت بیشتری پیدا می کند. یا این که روشنایی در دفتر کار یک
وقت‌هایی که می‌گن تو و داداشت شبیه همین، می‌خوام یه آتش گنده درست کنم، و قدم‌رو، آروم، تنها و با سری پایین از شرمندگی برم وسطش، چهارزانو بشینم و منتظر بشم کامل بسوزم تا دیگه اثری ازم توی این دنیا نَمونه! یعنی می‌خوام بگم این‌قدر از خودم بدم میاد توی این شرایط، حتی اگر این حرفشون در جهت یک تعریف ازم بوده باشه!

پ.ن: به طبیعت هم فکر کردم، قبل از این که برم یک روبات آتش‌نشان با سنسوری‌، چیزی می‌سازم که آتش رو خاموش کنه. مزاحم آتش‌نشان‌های
دانلود آهنگ رضا ملک زاده به نام دلبر بی نشان
دانلود آهنگ رضا ملک زاده  دیوونه تر
رضا ملک زاده به نام دلبر بی نشان
Reza Malekzadeh - Delbare Bi Neshan
دانلود آهنگ رضا ملک زاده به نام چشمان وحشی
دانلود آهنگ رضا ملک زاده به نام با من چه کردی
دانلود آهنگ رضا ملک زاده به نام آتش پاره
دانلود آهنگ رضا ملک زاده به نام گریه کردم
دانلود آهنگ رضا ملک زاده به نام دلم رفت
دانلود آهنگ رضا ملک زاده به نام عشق خیالی
دانلود آهنگ رضا ملک زاده به نام عجب دلی
دانلود آهنگ رضا ملک ز
در یک مقاله اقناعی ، کار نویسنده این است که خواننده را متقاعد کند که یک دیدگاه خاص را بپذیرد یا یک اقدام خاص را انجام دهد. مقالات اقناعی مستلزم تحقیق خوب ، آگاهی از سوگیری خواننده و درک کاملی از هر دو طرف مسئله است. یک مقاله اقناعی خوب نه تنها دلیل صحیح نظر نویسنده را نشان می دهد ، بلکه دلیل مخالف بودن نادرست بودن مقاله نیز نشان می دهد.
ادامه مطلب
بسم الله الرحمن الرحیم
خدایا بارها به من ثابت کردی که اگر طلبم حقیقی باشد، راه و روشنی آن را به من نشان خواهی داد. راهی که زبانش به فهم من نزدیک است ...! 
بارالها طلبم حقیقی نشد مگر به وقت اضطرار...! ممنونم که مرا از وقت اضطرار عبور دادی و به امروز رساندی...!

الحمدلله کما هو اهله 

والی الله ترجع الامور ...

*کوروش کیانی
مقاله ای کامل از طراحی لوگو 
طراحی لوگو چیست؟
طراحی لوگو یا نشانه(نشان واره) عنصر نوشتاری,تصویری و یا سمبل گرافیکی را شامل می شود که با استفاده از بیان یک عبارت از طریق نشانه,نوشتار و علامت یک مفهوم خاص را به بیننده انتقال می دهد.از نشان واره ها به عنوان امضاء نیز استفاده می شود تا فعالیت یک فرد و سازمان را نشان دهد.
لوگو عنصری از علائم دیداری را نیز شامل می شود;که به صورت خاص ایده پردازی و اجرا می شود.این اشکال با استفاده از عناصری خاص شکل می گ
جنیفر لوپز هم از اذیت جنسی در دوران گذشته خود پرده برداشت، وی از کارگردانی صحبت می کند که از وی خواسته سینه هایش را نشان وی دهد. جنیفر لوپز خواننده و بازیگر معروف آمریکایی ادعایی مطرح نموده که درباره اذیت جنسی است، وی می‌گوید کارگردان به او گفته که باید سینه هایش را نشان او دهد.
ادامه مطلب

«مسیریاب نشان» به سادگی به ما کمک می‌کند تا بتوانیم موقعیت فعلی خودمان را روی نقشه پیدا کنیم و سریع‌ترین مسیر را تا مقصد مورد نظر خود پیدا کنیم. نقشه «نشان» دارای راهنمای صوتی فارسی است، که تا رسیدن به مقصد، کاربر را گام‌به‌گام راهنمایی می‌کند.

دانلود 

neshan.org

«مسیریاب نشان» به سادگی به ما کمک می‌کند تا بتوانیم موقعیت فعلی خودمان را روی نقشه پیدا کنیم و سریع‌ترین مسیر را تا مقصد مورد نظر خود پیدا کنیم. نقشه «نشان» دارای راهنمای صوتی فارسی است، که تا رسیدن به مقصد، کاربر را گام‌به‌گام راهنمایی می‌کند.

دانلود 

neshan.org
فرش کهنه نما از جمله فرش هایی است که طرفداران بسیار زیادی دارد و از آنجا که فرش کهنه نما به فرش هایی با قدمت بالا بسیار شباهت دارد بسیار قابل توجه است. بسیاری از مشتریان فرش به فرش کهنه نما شده و فرش هایی که در آن ها شدت رنگ کاهش یافته است و کهنگی وجود دارد ، علاقه نشان می دهند. به همین دلیل کسانی که در صنعت فرش فعالیت دارند ، فرش کهنه نما را از فرش نو و جدید تهیه می کنند و با استفاده از روش های خاصی که به آن اشاره می شود اقدام به کهنه نما کردن فرش
مزایای خارق العاده ی دسته گل ها

گلها علامت جهانی عشق و محبت شده شده اند، اما دلایل دیگری برای دوست داشتن این گیاهان رنگارنگ وجود دارد؟ نه تنها یک دسته گل های رنگارنگ می تواند لمس زیبایی و عطر و بوی دلپذیری در اتاق به وجود آورد، بلکه می توانند از مزایای دیگر سلامتی هم برخوردار باشند.
مطالعات بسیاری نشان می دهد که هر دو فیزیکی و فیزیکی برای جذب گل، از گلبرگ ها تا ریشه ها، وجود دارد. در واقع، یک مطالعه نشان داد که بیماران مبتلا به گل در اتاق های
این اثر تاریخی در ۱۷ کیلومتری جنوب بردسکن و در بخش شهرآباد و در میان روستای فیروزآباد قرار دارد. این بنا بر روی ویرانه‌های بست دروازه ترشیز قدیم قرار گرفته‌است. قرائن و شواهد باستان‌شناسی مؤید آثار زیستگاهی از صدر اسلام تا سده هفتم هجری در اطراف بنا است که بنا بر اقوال عبور علی بن موسی الرضا از این مسیر بوده‌است. مناره مزبور با ظاهری استوانه‌ای شکل و با ارتفاع ۱۸ متر از نظر تزیینات و نحوه آجر چینی نشان دهنده معماری به سبک و شیوه رازی است.
میم همکلاسی من در آموزشگاه خیاطی است. وسواسی، دقیق و کمی خنگ و بی‌سیاست. بی‌سیاست در زندگی فردی و خانوادگی. اما یک ویژگی مهم دارد. او ناتوان است از بزک کردن خودش و اینکه خود را جوری دیگر نشان دهد. 
ادای مادرهای موظف و فداکار را در نمی‌آورد. خودش است. خستگی‌اش از بچه‌داری و غرغرهای متوالی سارا را پنهان نمی‌کند. دخترش را دوست دارد ولی دوست داشتنش را اغراق نمی‌کند. میم آنقدر خودش است که دلم برایش در آینده بسیار تنگ می‌شود.
دانشمندان اخیراً دریافته‌اند، یک چاله‌ عظیم در سیاره سرخ وجود دارد که این امر می‌تواند علت از دست رفتن آب در آنجا باشد.
به گزارش خبرگزاری ایسنا و به نقل از تک تایمز، یک چاله در جو مریخ وجود دارد که هر دو سال یک بار باز می‌شود و آب را به فضای بیرون خالی می‌کند.
مشاهدات پیشین نشان داده بود بخار آب زیادی در جو مریخ وجود دارد اما اینکه این بخار آب چگونه به وجود آمده، تاکنون برای دانشمندان یک معما بود. همانند زمین، سیاره سرخ نیز یک لایه میانی در
رهبر انقلاب:ملت طرفدار ایستادگی، مقاومت و نه گفتن به استکبار استمردم با حضور در مراسم نشان داد که طرفدار مقاومت استکسانی که سعی میکنند چیز دیگری از مردم ما به دنیا نشان دهند با صدق رفتار نمی کننداون چند نفری که به عکس سردار شهید عزیز ما اهانت میکنن، مردم ایرانند!؟ آمریکایی ها می گویند در کنار ملت ایران هستیم، دروغ می گویند، اگر هم می خواهند در کنار ملت باشند در واقع می خواهند خنجر خود را در بدن ملت فرو کنند

آموزش Revit : ارائه و مدیریت

هنگامی که به خرید بیش از اندازه طرح دستمال نیاز دارید یا کاغذ را دنبال می کنید تا مشتری خریداری کنید ، Revit دارای ابزارهای آموزش Revit : ارائه و مدیریت مختلف سازگار برای نشان دادن گزینه ها است.
در این دوره ، معلم ویلیام کارنی بهترین راه استفاده از Revit را برای انتقال سریع افکار ساختار خود و ارائه گزینه های بیشمار و تختخواب های مختلف به مشتریان می گوید.
نحوه تنظیم انتخاب ساختار ، نظارت بر نمایش ، نمایش مناطق مختلف ساختار
یکی از نمایندگان فروش شرکت کوکاکولا، مایوس و ناامید از خاورمیانه بازگشت. دوستی از وی پرسید: چرا در کشورهای عربی موفق نشدی؟ وی جواب داد: هنگامی که من به آنجا رسیدم مطمئن بودم که می توانم موفق شوم و فروش خوبی داشته باشم. اما مشکلی که داشتم این بود که من عربی نمی دانستم. لذا تصمیم گرفتم که پیام خود را از طریق پوستر به آنها انتقال دهم. بنابراین سه پوستر زیر را طراحی کردم: پوستر اول مردی را نشان می داد که خسته و کوفته در بیابان بیهوش افتاده بود. پوست
امیدوارم که این مجموعه مورد توجه همه علاقمندان به تاریخ باشکوه ایران قرار بگیرد
آثار:
1-آثار نعل اسب: هر کجا که این آثار وجود دارد نشان تل خاکی است . که بستگی به کمانگی نعل اسب دارد .هر چه کمانگی بیشتر باشد . عمق بار بیشتر است و معمولا نعل اسب همراه با چند آثار دیگر است که همه یک منظور را می رسانند. و جهت را نشان میدهند و اگر تعداد نعل ها بیشتر باشد , فاصله کار بیشتر می شود . جایی که از نعل استفاده می شود . معمولا تله ندارد ولی متراژ بار اصلی بین 6 تا 8
نقطه صفر مسکو

نقطه صفر شهر مسکو جایی است که تمام مسافت‌ها از آن محاسبه می‌شوند.
این نقطه در زمان امپراطوری روسیه در شهر سن پترزبورگ که پایتخت سابق این کشور بود قرار داشت. مسکوی شگفت انگیز، پایتخت کشور روسیه، شهری بزرگ است که قلمرو ای به مساحت ۲۵۱۱ کیلومتر مربع را در بر داشته و بیش از ۱۲ میلیون نفر جمعیت دارد. این شهر مرکز میراث فرهنگی، گردشگری، اقتصادی و سیاسی کشور به شمار می‌رود. مسکو مرکز زندگی شهری بوده و نه تنها اهالی خود روسیه را به خ
نشانه قلب و رعد در تله های گنج و دفینه شامل چه مواردی هست
۱)نشانه رعد و قلب در قسمت اصلی ،
قسمت گردی بالای آن توسط یک خط جدا شده و یا به صورت دو نیم جدا شده است.
نشانه رعد و قلب که به این شکل است می تواند به ما پیامهای متفاوتی بدهد.
یکی از معانی آن  تله مرگ می باشد.
باید هوشیار باشید به این معناست که یک خطر انتظارتان است .
۲)  بر روی این نشانه رعد و قلب می باشد که آن را به دو نیم تقسیم کرده است.
به این نشانه  توجه کنید ، جهت رعد محل تله و یا تله ها را ن

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها